Bize Ulaşın

Aydınlı mah.Başkomutan cad. No:75 Kat:1 D:9B Tuzla/ İSTANBUL


0533 016 34 58

info@ozdemirlift.com

 

 

Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret22925

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ÖZDEMİR LİFT PLATFORM

Taşımacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte taşımacılık sektörüne yönelik verilen hizmetler ve yine bu sektöre yönelik teknolojiler de hızla gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir.
Lift ve yük platform sistemlerinin üretilmesi, tedarik edilmesi, ülkemize yeni ürünlerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan özdemir lift platform, kuruluşundan beri süregelen kalite, uzmanlaşma, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek lift, yük platformu alanında saygın bir yer edinmiştir.
Lift sistemleri alanındaki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip eden firmamız, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde ileri gelen şirketlerden biri olmayı sürdürmektedir. Lift ve yük taşıma platformlarındaki geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan özdemir lift, kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, inovatif olarak tanınmaktadır.
Müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarına en uygun lift platformunu tedarik ediyoruz.
Özdemir lift olarak tüm ürünlerimizde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzemeleri ve işçiliği tercih ederek üretmeyi ve pazara sunmayı temel politikası olarak benimsemektedir.